Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB
Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB

Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB

410,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt dostępny
Produkt dostępny
Jeżeli chcesz odebrać towar w sklepie stacjonarnym, zadzwoń.
PAYPO - Zapłać później!
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Latarka wytrzymała Armytek Wizard C2 WR Magnet USB

 


Imponujące czerwone i białe światło w jednej latarce

Wizard C2 WR to wszechstronny model z mocnymi czerwonymi i białymi diodami LED i imponującym w porównaniu z poprzednią wersją czasem pracy do 2 miesięcy.

Idealne główne lub dodatkowe źródło światła w każdej sytuacji. Latarka nadaje się do wykonywania prac w ciemności oraz do zachowania widzenia nocnego przy naprzemiennym włączaniu i wyłączaniu światła: w namiocie kempingowym, podczas czytania map lub obserwacji gwiaździstego nieba, do wędkowania, polowania, jazdy na rowerze i działalności zawodowej.

Dodatkowe czerwone światło o mocy 230 lumenów jest skuteczne w mglistych lub w warunkach ograniczonej widoczności. Może być również używany jako tylny wskaźnik rowerowy lub migające światło ostrzegawcze. Latarkę docenią wędkarze i myśliwi: czerwone światło nie wystraszy zwierzęcia ani ryby. Wizard C2 WR ma również dodatkową zaletę na zewnątrz — pozwala na używanie latarki bez przyciągania natrętnych owadów.

Dołączone akcesoria dają kilka możliwości mocowania: na czole za pomocą uchwytu na czoło, na ubraniu lub szelkach plecaka za pomocą klipsa, na metalowych powierzchniach dzięki magnesowi w tylnej obudowie. Wizard C2 WR jest również kompatybilna z opcjonalnymi mocowaniami ABM-01 i AHM-02 i nadaje się do użytku na rowerze lub do użytku profesjonalnego.
WIZARD C2 WR — multi-latarka 3 w 1

Latarka czołowa

  •     Łatwa obsługa jedną ręką, niezawodny uchwyt na czoło
  •     Jednoczęściowa obudowa bez długich przewodów, awaryjnych gumowych złączek czy zbędnych elementów
  •     Latarkę można łatwo zainstalować, wyjąć i obrócić w uchwycie o 180°
  •     Gumowy pierścień z szybkozłączką zapewnia dodatkowe mocowanie


Latarka do codziennego użytku

  •     Kompaktowa
  •     Wygodny przycisk boczny
  •     Specjalne anodowanie na mat bez mocnego grawerowania
  •     Silny wbudowany magnes i niezawodny zdejmowany stalowy klips


Latarka rowerowa

  • Trwała i lekka obudowa z aluminium lotniczego
  • Zwiększona odporność na wstrząsy, nowe sprężyny dla lepszej ochrony akumulatora i sterownika
  • Stałe światło bez migotania
  • Opcjonalny szybko zdejmowany uchwyt
  • Czerwone światło do zastosowania jako tylna lampka rowerowa




Cechy multi-latarki z dodatkowym czerwonym światłem

Cztery diody LED: oszałamiające czerwone światło do 230 lumenów i białe światło do 1100 lumenów dzięki 2 diodom LED na każdy kolor.

Czerwone światło jest niewidoczne dla zwierząt, ryb i owadów, wygodne dla widzenia w nocy.

5 trybów jasności dla każdego koloru, prosta obsługa jednym przyciskiem i podwójne kliknięcie, aby przełączać między światłem białym i czerwonym.

CO NOWEGO W WIZARD C2 WR

Nowy układ optyczny i obiektyw TIR: przepuszcza więcej lumenów, zapewnia większy zasięg wiązki przy wygodnym szerokim oświetleniu.

Maksymalna wydajność diody: osiągnęliśmy 1100 lumenów zamiast 1000 lumenów w Wizard WR.

Nowa konstrukcja głowicy: lepsze odprowadzanie ciepła i jaśniejsze światło z większą liczbą lumenów.

Powiększony przycisk boczny: naciskanie jest delikatniejsze i wygodniejsze.

Unowocześniona elektronika i oprogramowanie układowe: wydłużony czas pracy i zwiększona jasność.

Łatwa obsługa jednym przyciskiem: podwójne kliknięcie przełącza pomiędzy światłem białym i czerwonym, naciśnięcie i przytrzymanie powoduje przełączanie pomiędzy trybami wybranego światła.

Ulepszone sprężyny: zastosowanie nowych sprężyn w celu lepszej ochrony akumulatora i sterownika oraz zwiększenia wydajności operacyjnej.

Stylowa obudowa: matowe anodowanie, elegancki design, branding w nowym stylu korporacyjnym.

Nowa magnetyczna ładowarka: latarka ładuje się 2 razy szybciej (3 godz 20 min).

ZALETY LATAREK Z SERII WIZARD

  •     Wygodna szeroka wiązka z całkowicie przeprojektowanego układu optycznego, obiektyw TIR chroniony przed zarysowaniami przez hartowane szkło antyrefleksyjne.
  •     Innowacyjna technologia pozwala na użycie dowolnych akumulatorów 18650 Li-Ion i zapewnia pełną ochronę przed zwarciami nawet w przypadku kontaktu portu magnetycznego z metalowymi przedmiotami.
  •     Aktywna ochrona przed przegrzaniem powyżej +58 °С w czasie rzeczywistym i ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii.
  •     Pełna ochrona przed wodą, brudem i kurzem zgodnie ze standardem IP68 — latarka działa dalej nawet na głębokości 10 metrów. Wytrzymuje upadki z wysokości do 10 metrów.
  •     Niezawodny i wodoodporny port magnetyczny.
  •     Pełna gwarancja 10 lat.


Akumulator 18650 Li-Ion (3200 mAh) w zestawie.

 

Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
ARMYTEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWięcej
ProducentARMYTEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres: Władysława Wysockiego 84AKod pocztowy: 15-167Miasto: BiałystokKraj: Polska
Podmiot odpowiedzialnyARMYTEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres: Władysława Wysockiego 84AKod pocztowy: 15-167Miasto: BiałystokKraj: Polska
Symbol
F06901C
Kod producenta
6957713003610
Gwarancja
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Gwarancja 24

Okres Gwarancji: 24 miesiące

Typ : Gwarancja producenta/dystrybutora

Czas na reklamację z tytułu rękojmi : 24 miesiące

 

Rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Opis postępowania w przypadku reklamacji :

Reklamacje i Gwarancje

 

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel